Napisz

rejestracja@medicomfort.pl

Zadzwoń

+48 500 095 555

Reumatoidalne zapalenie stawów

Bezpieczna, nieoperacyjna metoda leczenia

Naturalne pochodzenie

Centrum Leczenia Bólu MediComfort specjalizuje się w leczeniu schorzeń przewlekłych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów.

Metoda

Stosujemy metodę polegającą na podaniu dedykowanego kolagenu medycznego w formie bezbolesnych zastrzyków cienkoigłowych w miejscach generujących stany zapalne.

Kolagen jest głównym budulcem chrząstki, mięśni, więzadeł, kości, skóry oraz macierzy pozakomórkowej. Nasza innowacyjna metoda przy użyciu dedykowanego kolagenu medycznego to narzędzie terapeutyczne idealne do nawigowania procesami naprawy i przebudowy uszkodzonych tkanek. Nasze zabiegi są innowacyjną formą  wspomagania leczenia bólu związanego z Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów. Dzięki wzmocnieniu struktury kolagenowej onerwia łagodzimy miejscowy ból. Wzmacniamy macierz tkankową, barierę kolagenową oraz przeciwdziałamy wolnym rodnikom. Opóźniamy procesy starzenia tkanki łącznej.

Nieoperacyjne metody leczenia stawów

Realizowane zabiegi mają na celu:

Opis przebiegu wizyty

Umówienie wizyty cierpliwość i zrozumienie

Rejestracja życzliwości
Spotkanie z opiekunem pacjenta/ managerem kliniki

Wywiad lekarski - Nasza specjalność to leczenie bólu i empatia.

Wizyta w gabinecie - jak wygląda badanie?

ZABIEG - mikro inwazyjny i bezpieczny

Zakończenie wizyty

Poznaj opinie

Robert Kuś
Robert Kuś
2023-10-23
Dr. Cezary to lekarz z powołania. Otwarty i kompetentny. Przyjechałem na zabieg nie będąc do końca pewnym co to jest i jak wygląda w praktyce. Personel w tej klinice jest bardzo kompetntny, Pani Asystentka wraz z Dr wszystko mi dokładnie wytlumaczyli. Przyjechałem z bólem barku i lędźwi. Pan dr zrobił zabieg na każdą część. Dostawowy zabieg na kręgosłup lędźwiowy nic nie bolał, ale dr. Robił każdy krąg osobno z użyciem aparatu USG. To samo w Barku(+ dodatkowo ostrzyknąłem sobie mięśnie naramienne) Co do odczuć, w kregosłupie od razu poczułem ulgę, ale zgodnie ze standardem leczenia musi być wykonane kilka zabiegów, już po pierwszym wiem, że będzie dobrze. Polecam każdemy kto chce uniknąć skalpela! I szuka innej drogi!
Bartłomiej Kula
Bartłomiej Kula
2023-10-19
Zabieg faktycznie bezbolesny, w moim przypadku problemem jest kontuzja lewego kolana, jak narazie faktycznie pomogło, jestem umówiony na kolejną wizytę. Polecam, bardzo miły i profesjonalny Pan Doktor.
Agata Barucha
Agata Barucha
2023-10-19
Polecam, efekty po zabiegu są widoczne, ból barku faktycznie drastycznie się zmniejszył.
Elena R.
Elena R.
2023-10-15
Cudowne miejsce, cudowny lekarz przywrócił mi uśmiech, wiarę w ludzi i możliwość funkcjonowania prawie bez bólu! Migreny i zawroty już prawie nie występują. Z niecierpliwością czekam na dalsze efekty leczenia! U mnie leczony jest odcinek szyjny i piersiowy <3

Pobierz szczegółowe informacje promocje i pakiety

Wpisz imię i adres email, na który prześlemy dokument.